خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه با اقساط بلند مدت  به صورت آنلاین

خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه با اقساط بلند مدت به صورت آنلاین

لوازم برقی آشپزخانه جزو لوازم ضروری بوده که عدم وجود آن ها موجب کندی و حتی اخلال در کارهای روزمره آشپزخانه و پخت و پز می شود. به همین دلیل خرید و تهیه آن ها از اهمیت ویژه ای برای بانوان عزیز که بیشترین ساعات عمر خود را در آشپزخانه سپری می کنند جزو نیازهای ضروری هست. اما متاسفانه گرانی های سرسام آور اخیر، امکان خرید لوازم برقی ضروری آشپزخانه را بسیار سخت کرده و راهی به جز خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه برای نیازمندان لوازم برقی آشپزخانه باقی نگذاشته است.
خرید اقساطی لوازم خانگی

فواید خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه به صورت آنلاین

خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه به موازات توسعه فضای مجازی رشد کرده و به این ترتیب امروزه شهروندان بسیار راحت تر از گذشته می توانند نیازمندی های خود در این حوزه را تامین کنند. البته یکی از مهمترین نکات قابل ذکر در خرید اقساطی لوازم برقی       آشپزخانه جایگزین شدن کارت های اعتباری به جای پرداخت وجه نقد و جابجایی اعتبار از طریق بانک ها می باشد. در گذشته خرید اینترنتی نیز سختی های خود را داشت و مردم جهت انتقال وجه خرید مجبور بودند به بانک ها مراجعه کنند و ساعت ها طولانی وقت خود را در صف بانک ها بگذراندند. همین عامل سبب می شد تمایل و تقاضا برای خرید آنلاین به شدت کاهش یابد.

همچنین بخوانید : خرید اقساطی لوازم خانه بدون پیش پرداخت

ولی امروزه خرید اقساطی لوازم برقی   آشپزخانه به صورت آنلاین به لطف بهره مندی از کارت های اعتباری حتی با استفاده از تلفن های همراه، در مدت زمانی بسیار کوتاه به راحتی امکان پذیر است.
البته ناگفته نماند که هنوز هم در کشور ما به دلیل نبود بستر یکپارچه و ضعف زیر ساخت ها، مردم آن چنان که باید از ظرفیت ها و قابلیت های خرید آنلاین و کارت های اعتباری بهره نمی برند و از این لحاظ ما نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا تا حدود زیادی عقب هستیم.

در حال حاضر خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه به صورت آنلاین به پشتوانه امکانات فضای مجازی و رونق کسب و کارهای آنلاین و نظارت موثر و مفید مقامات دولتی بر این فضا از استقبال بسیار خوبی برخوردار بوده و بسیاری از مردم ترجیح می دهند به جای صرف کلی وقت و زمان، در یک بازه زمانی کوتاهتر خرید خود را به صورت قسطی انجام دهند. البته در خرید آنلاین به دلیل گسترده تر بودن این فضا امکان انتخاب نیز بیشتر می باشد.

مهمترین معیارهای خرید و فروش لوازم قسطی

خرید و فروش اقساطی، نه فقط در کشور ما بلکه در سطح دنیا رایج بوده و امروزه با توجه به تدابیر کارشناسی شده ای که در این زمینه صورت گرفته شده است میزان امنیت و منافع هر دو طرف معامله قسطی به طور قابل ملاحظه ای تضمین می گردد.

 خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه و دیگر لوازم منزل بیشترین سهم خرید و فروش اجناس قسطی را به خود اختصاص داده اند که علت این امر نیز به دلیل قیمت نسبتا بالای این اجناس در بازار است.
از آنجایی که در دنیای امروز با رشد شدید تورم پس انداز کردن، دیگر همچون گذشته چاره کار نیست، فروشندگان و خریداران به سیستم خرید و فروش قسطی روی آورده اند. معمولا مهمترین معیار در خرید و فروش اقساطی اعتماد طرفین به یکدیگر و متقابلاً احترام طرفین به حقوق هم می باشد.
به عبارت دیگر فروشنده باید مابه‌التفاوت خرید قسطی و نقد را درصد کمی قرار دهد تا خریدار در این میان متضرر نگردد. همچنین خریدار نیز باید  به موقع اقساط را پرداخت نماید تا اعتماد و ذهنیت فروشنده نسبت به فروش اقساطی لوازم منزل خدشه دار نگردد.
خرید اقساطی لوازم خانگی

 مزایا و معایب خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه

همانطور که مستحضر هستید خرید اقساطی، خریدی است که در آن خریدار تمام وجه خرید را به صورت یکجا پرداخت نمی کند بنابراین، جهت خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه مجبور به تحمل فشار مالی بالا نیست. در این قسمت از مقاله تصمیم داریم در رابطه با مزایا و معایب خرید و فروش اقساطی صحبت کنیم که برای این منظور ادامه مطالب را در چند قسمت مجزا که به شرح زیر می باشد در پیش، می گیریم.

همچنین بخوانید : خرید جهیزیه اقساطی 

۱- مزایای خرید اقساطی لوازم برای خریدار

امروزه شرایط اقتصادی اکثریت مردم به نحوی است که توان خرید نقد و پرداخت یکجای هزینه خرید لوازم برقی آشپزخانه نظیر یخچال و لباسشویی را ندارند. از آنجایی که این لوازم جزو نیازهای اولیه زندگی محسوب می شوند، در هر صورت مردم مجبور به خرید آن ها می باشند. منتهی خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه علاوه بر کاهش فشارهای مالی، امکان خرید لوازم با کیفیت تر را نیز می دهد.
همچنین خریدار به محض پرداخت درصدی از قیمت وسیله مورد نظر همان جا، وسیله را جهت استفاده می تواند تحویل بگیرد. در واقع در خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه استفاده از وسایل منوط به هیچ پیش شرطی نمی باشد. حتی در برخی موارد خریداران بدون پرداخت هیچ وجهی به نام پیش پرداخت امکان خرید را داشته و بعد از مدت زمان خاصی اقساط آن شروع می شود.
خرید اقساطی لوازم خانگی

۲- مزایای خرید و فروش اقساطی برای فروشنده:

مزایای خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه فقط شامل حال خریدار نیست. بلکه فروشنده نیز در این میان بی نصیب نمی ماند. معمولا قیمت تمام شده کالای قسطی بیشتر از نقد بوده و فروشنده می تواند با احتساب هزینه ها پول بیشتری از خریدار بگیرد. فروش قسطی لوازم موجب محبوبیت و مقبولیت بیشتر فروشندگان در بین مردم شده و در نتیجه کسب و کار آن ها رونق خوبی می گیرد.

۳- معایب خرید اقساطی

خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه بیش از هر چیزی تابع رفتار فروشنده و خریدار است. بنابراین اگر دو این رکن اساسی خرید اقساطی به تمام تعهدات خود پایبند بمانند معایب چندانی نمی توان برای این شیوه راحت و کارساز خرید و فروش آن هم در این روزها که تورم و افزایش نرخ کالا بی داد می کند، بر شمرد.

همچنین بخوانید : خرید اقساطی لوازم خانگی

نتیجه گیری

خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه یکی از بهترین شیوه های خرید لوازم ضروری آشپزخانه می باشد که حتی در برخی موارد مردم بدون نیاز به پیش پرداخت امکان خرید آن را دارند. در این شیوه به واسطه قراردادی که بین فروشنده و خریدار منعقد می گردد، خریدار به جای پرداخت یکجای هزینه خرید، آن را در طی چند قسط به صورت خورد پرداخت می کند.

برچسب‌ها