بهترین پنکه های پارس خزر در بازار کدامند؟

بهترین پنکه های پارس خزر در بازار کدامند؟

 بهترین پنکه های پارس خزر در بازار

بهترین پنکه های پارس خزر در بازار کدام است؟ امروزه بهترین پنکه های پارس خزر در بازار موجود است که شما می توانید با توجه به نوع مدل، کیفیت و قیمت آنها اقدام به خرید نمایید.

زمانی که افراد می خواهند برای خانه خود پنکه خرید کنند و به بازار می روند با برند پارس خزر مواجه خواهند شد. برند پنکه پارس خزر دارای پنکه های متنوع با قیمت و کیفیت متفاوت در بازار موجود است و هنگامی که فرد می خواهد پنکه پارس خزر خرید کند سوالاتی برایش پیش می آید که دچار سردرگمی می شود. بهترین پنکه پارس خزر کدام است؟ پنکه پارس خزر تولیدی کجاست ؟ و سوالات دیگری که هنگام خرید به ذهن می آید.

ما در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.
بهترین پنکه های پارس خزر

بهترین پنکه های پارس خزر در بازار

بهترین پنکه های پارس خزر در بازار موجود است که شما می توانید با توجه به سلیقه، ابعاد، کیفیت و قیمت آن اقدام به خرید نقدی یا خرید اقساطی لوازم خانگی برقی نمایید.

پنکه پارس خزر مدل 4060R

پنکه پارس خزر مدل 4060R دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشد و دارای امکاناتی مانند تایمر، قابلیت تنظیم گردش باد و ....... است. می توان پنکه پارس خزر مدل 4060R را بلندترین پنکه موجود در بازار دانست.

پنکه پارس خزر مدل 4010

پنکه پارس خزر مدل 4010 که ایستاه است و یکی از پرطرفدارترین پنکه های پارس خزر به حساب می آید و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

پنکه پارس خزر مدل 4010R

پنکه پارس خزر مدل 4010R ایستاه دارای قابلیت تنظیم ارتفاع است و دارای توان مصرفی 60 وات می باشد. غالبا کسانی که پنکه پارس خزر مدل 4010Rرا خریداری کرده اند آن را دوستان و آشنایان خود معرفی کرده اند.

همچنین بخوانید : خرید اقساطی لوازم برقی آشپزخانه

پنکه پارس خزر مدل FSR-ADO

پنکه پارس خزر مدل FSR-ADO جزء پرفروش ترین مدل های پنکه پارس خزر است.  این پنکه دارای ریموت کنترل و پایه های قابل تنظیم می باشد. کیفیت پنکه پارس خزر مدل FSR-ADOبسیار عالی است و ماندگاری زیادی دارد.

پنکه رومیزی پارس خزر مدل RIMA-FDS

پنکه رومیزی پارس خزر مدل RIMA-FDS هم به نوبه خود جزء پرطرفدارترین پنکه های رومیزی پارس خزر است که یکی از مزیت های خوب آن، کم مصرف بودن آن می باشد. پنکه رومیزی پارس خزر مدل RIMA-FDS مجهز به فیوز حرارتی است که به صورت استاندارد تولید شده است.

پنکه دیواری پارس خزر مدل ES7020WKAI

امروزه پنکه دیواری پارس خزر مدل ES7020WKAI در بین افراد محبوب شده است. این پنکه دارای 4 پره است و دارای توان مصرفی 60 وات است. پنکه دیواری پارس خزر مدل ES7020WKAI جزء کم مصرف ترین پنکه های بازار به حساب می آید.

پنکه پارس خزر مدل 3010

پنکه پارس خزر مدل 3010 قابلیت تنظیم ارتفاع ندارد و جنس پره های آن از پلاستیک است. وزن پنکه پارس خزر مدل 3010 تقریبا 5 کیلوگرم است و  دارای توان مصرفی آن معادل60 وات می باشد. این مدل پنکه پارس خزر به شکلرومیزی است و دارای کلید تنظیم سرعت به سه صورت کند، تند و متوسط است.

پنکه پارس خزر مدل 3010 دارای موتور مجهز به فیوز حرارتی است و می توان به راحتی زاویه وزش باد آن را تنظیم کرد. سرعت گردش پروانه این نوع پنکه 1200 دور در دقیقه می باشد. پنکه پارس خزر مدل 3010 دارای 3 پره است. این پنکه دارای نشان استاندارد ایمنی است و همچنین دارای قابلیت تنظیم گردش عمومی است.

اکنون شما با کسب آگاهی می توانید پنکه پارس خزر مورد نظر خود را با توجه به کیفیت و قیمت به صورت خرید نقدی یا خرید اقساطی لوازم خانگی برقی خرید نمایید.

همچنین بخوانید : خرید لوازم دکوری خانگی

پنکه پارس خزر رومیزی مدل 2040

وزن پنکه پارس خزر رومیزی مدل 2040 تقریبا 5 کیلوگرم است و دارای تنظیمات سرعت با سه حالت کند، متوسط و تند می باشد.  این نوع پنکه دارای توان مصرفی 60 وات است و میزان مصرف برقی آن 220 ولت می باشد. پنکه پارس خزر رومیزی مدل 2040 دارای 4 پره است که از جنس پلاستیک ساخته شده است . سرعت گردش پره های آن 1200 دور دقیقه می باشد و همچنین دارای لامپ نشانگر سرعت است. این پنکه دارای قابلیت تنظیم گردش افقی می باشد.

 

 

برچسب‌ها